Bronca izvrsnog mladog hrvatskog brzoklizača u Italiji

Treće izdanje StarClass serije natjecanja za juniore C i D održano je proteklog vikenda u talijanskoj Pontebbi.

Priliku za ogled s više od 150 ponajboljih juniora zapadne Europe iskoristilo je i troje hrvatskih predstavnika.

Najbolji rezultat ostvario je Rene Koprivnjak koji je u kategoriji juniori D osvojio brončanu medalju u disciplini 500 metara, a odličan nastup potvrdio je i plasmanom u finale te osvojenim 5. mjestom na 777 metara.

Plasman u gornju polovicu ljestvice ostvarila je i Ljiljana Radelja u kategoriji juniorke C osvojivši 18. mjesto na 1000 metara i 21. mjesto na 500 metara. Karlo Šulić u kategoriji juniori C najbolji plasman ostvario je na 500 metara osvojivši 29. mjesto.

Rene Koprivnjak, Ljiljana Radelja i Karlo Šulić | Foto: Klub za brzo klizanje Meteor

Dok se sezona natjecanja za juniore približava kraju, seniore očekuje najvažnije natjecanje sezone.

Od 15. ožujka Rotterdam je domaćin Svjetskog seniorskog prvenstva na kojem će nastupiti i četvero hrvatskih predstavnika.