SINKOVIĆI OPET NEPOBJEDIVI: Potukli konkurenciji i osvojili zlato na Europskom prvenstvu, šesto u karijeri

Valent i Martin Sinković ponovno su pokorili konkurenciju i došli do 32. pobjede u nizu kojom su si osigurali šestu zlatnu medalju na Europskim prvenstvima.

Nakon što su se s gotovo pet sekundi prednosti nad prvim pratiteljima plasirali u finale, braća Sinković, Valent i Martin, i tamo su bili najbolji, najbrži i osvojili zlato na Europskom prvenstvu u veslanju koje se održava u Münchenu, piše 24 sata.

Bila je to šesta zlatna medalja za braću Sinković na europskim prvenstvima, uz to imaju i dvije srebrne, a ovo im je ujedno i 19. medalja na velikim natjecanjima.

Kolika je izražena dominacija Sinkovića najbolje govori podatak da im je to bila 32. pobjeda u nizu! Talijane, koji su završili posljednji u finalu, ostavili su na 100 metara. A što bi bilo da još Valent ne vuče ozljedu leđa…