“Ja sam Zagrepčanka, to je moj grad!” Marija Selak Raspudić najavila kandidaturu za gradonačelnicu Zagreba

Marija Selak Raspudić
Foto: Screenshot

Marija Selak Raspudić, nezavisna saborska zastupnica i kandidatkinja na predsjedničkim izborima, najavila je kandidaturu za gradonačelnicu Zagreba.

“To su zasad spekulacije. Ono što je meni bitno je da jesu izbori u Gradu Zagrebu. Ja sam Zagrepčanka, to je moj grad i ja sam politički aktivna. I sigurno ću dati sve od sebe da se vlast u Zagrebu promijeni, zato što smatram da trenutačna vlast ne radi dobro svoj posao na više razina#, rekla je Marija Selak Raspudić u HTV-ovoj emisiji Otvoreno.

“Radit ću na tome da nešto oformimo za lokalne izbore. Ja sam ovo shvatila kao jednu odgovornost da nastavim dalje. A što, točno i kako, reći ću na vrijeme kada bude spremno”, dodala je.